Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz ha heteró nô...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha heteró nô létemre szeretek meleg férfinek kiadni magam és meleg férfiakkal erotikus dolgokról chatelni?

Figyelt kérdés
Szeretem ha egy férfi gyengéd ami sajnos hiányzik a mai heteró férfiakból, emiatt csinálom ezt.

2019. nov. 2. 00:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Solszor attól tartok, hogy más nem is tud felizgatni már
2019. nov. 2. 00:39
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon gáz vagyok?🤭
2019. nov. 2. 00:39
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

Rossz troll...


Tapasztalat és általános megfigyelés, hogy a gyengédség, romantikus dolgokat a nők miatt csinálják a pasik. Meleg dolgokban nem szoktunk ilyenekkel bajlódni :D

2019. nov. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eddigi tapasztalataimról írok
2019. nov. 2. 00:40
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Hú én egyszer beszélgettem itt egy meleg pasival aki tudta is, hogy nő vagyok és olyan nyálasan dumált nekem a végletekig kivesézve a részleteket, hogy kiborultam tőle de ha neked ez esik jól akkor egészségedre. 😂
2019. nov. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig vannak még olyan férfiak akikben, van gyengédség, oda figyelés, romantika.

Ffi

2019. nov. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mikeXxX ***** válasza:
Szerintem elég gáz mert nem vállalod fel magadat pedig ha ez a vágyad akkor ennek megfelelően kéne párt keresned . 40f
2019. nov. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Az összes meleg megnyilvánulástól rosszul vannak az emberek.

Ott biztos bejön , de normális embernek nem tetszik.

2019. nov. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz, és dühítő, hogy így viselkedsz, mert megszívatsz embereket totál fölöslegesen ahelyett, hogy keresnél magadnak olyan személyt, akit valóban szeretnél magad mellett tudni. És valóban vannak még gyengéd férfiak.
2019. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én épp tegnap beszélgettem egy csajjal meleg témában. Tök jó volt csak azt sajnálom hogy már nem ír
2019. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!