Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a biztos jele annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a biztos jele annak, hogy elélvezett a lány?

Figyelt kérdés
A lányok szeretnek szimulálni, ezt tudjuk. Honnan tudhatjuk biztosan, hogy orgazmusuk volt?

2019. nov. 1. 20:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
A nyelvem első érintése után tocsog a punci, mégsem ment még el a lány! Szóval ezt nem tartom "bizonyítéknak".
2019. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Orgazmusa/összehúzódás után elvileg egy nagyobb adag forró édes nedünek kell kijönnie. Néha annyira intenzív, hogy szinte kinyomja a farkát magából...

És nem hiszem, hogy az én teljesítményem volt ennyire kiemelkedő mindig.


Bár három lánnyal voltam még csak... de eddig mindig így tapasztaltam meg.


Ohh istenem... de jó is.

2019. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
11! Én nem azt mondtam, hogyha nedves akkor biztos elment, hanem hogy ha nem nagyon nedves, akkor biztos hogy nem!
2019. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
97%
Én ha akarnám se tudnám megjátszani. Nekem akkor az egész testem sokszor kicsit összerándul. Nem lehet megjátszani hüvelyösszegúzódásokat sem és a kielégült ercot sem, vagyis nekem nem menne.
2019. nov. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
0%

1-Ha bent van az ujjad és azt mondja, hogy szidj, akkor jó uton haladsz.

2-Mint a Kalasnyikov úgy járjon az ujjad.

3-Szidd mint a büdösrosseb(Nem tudom miért de sok nővel volt ez, hogy játszottunk és szidnom kellett őket xd.

2019. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen, az arc általában érdekes tud lenni, ott sok minden megjelenhet öntudatlanul. Na, de orgazmus közben csak különféle fintorokat látni. Azokat meg könnyű színlelni.
2019. nov. 1. 23:14
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Visszaadja a pénzt.
2019. nov. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!