Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan nehéz rendes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz rendes szexkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Privát üzeneteket nem kérek,csak a kérdésre keresem a választ,hátha tudja valaki.
2019. okt. 28. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

mert álmokat kerget mindenki: modelleket keres, s amint van hiba, rögvest túllép rajta


42/F

2019. okt. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mármint milyen hibára gondolsz 1es?
2019. okt. 28. 12:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyrészt a sok átvágás miatt a bizalmatlansági szint az egekben van, másrészt - nők esetében - r.bancnak bélyegeznek, férfiak esetében meg sok az egyhez az arány.
2019. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3as biztos,hogy van ebben is igazság..
2019. okt. 28. 12:20
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szex kapcsolat nem tud ugy elmelyulni es alapveto bizalmi problemak vannak.
2019. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Keves nő van aki esetleg szexkapcsolatra vágyik es ők is bizalmatlanok szerintem!

Hiába keresek én is ha talan levélváltásig jutunk az mar nagy szó!

f

2019. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Én sem értem. Pedig annyi fiatal huszonéves nővel lennék szexkapcsolatban.
2019. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
az arc a baj
2019. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne nehéz? Csak nemárt, ha jó emberismerő vagy és kiszűröd pár beszélgetés alatt a kamusokat.
2019. okt. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Amiért "normál" kapcsolatot sem, de mondok néhány tipikus okot:

1) Kereslet-kínálat egyensúlyának hiánya miatt, nem azt nézik ők maguk mit tesznek le az asztalra, csak azt hogy mit akarnak.

2) Mert a sültgalambot várják a szájukba reppenni, de nem tesznek érte semmit.

3) Stílustalanok, képtelenek értelmesen kezdeményezni, nem értenek a nők "nyelvén", azt gondolják küldenek egy farokképet és máris sikítva rohan hozzájuk a nő hogy rájuk vetődjön (ld. 1-es és 2-es pont).

4) Mert a nők nem elsősorban nem szexkapcsolatot keresnek.

2019. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!