Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyek a férfi legérzékenyebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A§Vi kérdése:

Melyek a férfi legérzékenyebb erogén zónái?

Figyelt kérdés
Még nem volt lehetőségünk felfedezni egymás testét, de említette, hogy van egy pont amit ha megtalálok és hozza érek rendesen ugrani fog... Tudom mindenkinél nagyon változó, egyén függő. A ti tapasztalataitokra lennék kíváncsi, mi izgat titeket/párotokat?
2019. okt. 27. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a belső comb, meg nyilván a pénisz, herezacskó. Viszont ajánlom, hogy próbáld meg a mellbimbóit izgatni, nekem az az a pont, amitől egyből “ugrok”.
2019. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez is egy egyedi dolog. Nagyon szép és érzéki dolog, mikor Magatok fedezitek fek a másik erogén zónáit.
2019. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az agyunk a legérzékenyebb erogén zónánk. Itt összegződik amit az érzékszerveink mutatnak és itt lesz a pillanatnyi helyzetből egy izgató jövőkép.
2019. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
combom, hasam, mellkasom. ami ezeknél is érzékenyebb az a hasam alja meg persze a farkam
2019. okt. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja ezt kihagytam: nekem a talpam és a lábfejem is érzékeny nagyon!
2019. okt. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok pasinak meglepően érzékeny a mellbimbója. Amire viszont kevesen gondolnak, pedig eddig mindenki elalélt tőle a kezeim között, az a gát ingerlése (a herék és a végbélnyílás közötti terület).
2019. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam az összes pasi kikészült, ha a nyakát puszilgattam, vagy a fülét.

L

2019. okt. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pasiknak a fitymafék és a prosztata alegizgatóbb.... A többi csikiz de izgat
2019. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A has, köldök
2021. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!