Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szopjak? 18/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szopjak? 18/L

Figyelt kérdés
Barátom sosem élvez el mikor szopom, nekem ő az első párom. Tudnátok adni tippeket hogy hogyan épül fel egy “normális” szopás? Sokszor mondja hogy fogazok vagy valahogy nemjól szopom vagy nemtudom, szerintem nem élvezi.

2019. okt. 25. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Bö nyállal, nagyon jo
2019. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűleg túl "tisztán" szopsz, mert félsz, hogy mit szól, ha közben folyik a nyálad :) Úgy meg kellemetlen érzés. A jó szopás sok-sok nyállal történik, gátlásosság nélkül:


[link]

2019. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Bő nyál, játssz a nyelveddel, pörgesd rajta, óvatosan szívogasd. De a barátod nem akar segíteni megtanítani? Nem mondja, hogy neki hogy jó?

21/L

2019. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Ez mindenkinél más. Én meg pont ezt a nyelvpörgetést,szívogatást nem szeretem. Nekem pl. nagyon finoman a jó Vele kellene ezt megbeszélni,mert itt összezavarnak F.
2019. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elsőként is ne fogazz ha azt kérik, baromi kellemetlen érzés, amikor a fog végigkarcolja a makk alsó peremét. Másodsorban figyeld a reakcióit, harmadsorban... a párod eleve megmondta hogy csináld, mire figyelj, hát akkor csináld pontosan úgy ne random idegenektől kérj tanácsot.
2019. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pasiként mondom, hogy nehéz ám segíteni hogy jó. Azt meg tudom mondani, hogy "ne így" meg "ahogy most csinálod az nagyon jó", de hogy mit csinálj a nyelveddel, azt nehéz.

Az előző csajommal 1 évig voltam együtt, a feléig nem volt jó, nem érzett rám. De a majd mindennapos gyakorlás meghozta eredményét és nagyon jó lett utána.

Talán 3 dolog van: 1. Élvezd te is, akard a spermáját! 2. A fent említett bőnyál minden mennyiségben. 3. Kicsit hevesebben, erőteljesebben!

2019. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
20:30-as azt írja hogy szívogasd. Szerintem meg ne tedd! Nekem az kimondottan kellemetlen érzés.
2019. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bence83 ***** válasza:
100%
egyetlen értelems válasz a 3as volt.
2019. okt. 26. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdd meg h válasszon ki az xvideos.com-ról 10 szopás videót ami tetszik neki és azokat próbálgasd végig rajta.
2019. okt. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!