Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erotikus képek küldése megcsal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus képek küldése megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Férjezett nőként kérdezem

2019. okt. 25. 11:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem igen
2019. okt. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát te hogy éreznéd, ha a férjed küldene-kapna ilyen képeket idegen nőknek? ...és meg is van a válasz a kérdésedre. Az én személyes véleményem szerint megcsalás. Legalábbis én így érezném. Szóval ne mondd el a férjednek, ha ilyet szeretnél csinálni, hanem gondolkozz el azon, hogy megéri-e belemenni egy ilyen veszélyes játékba, vagy sem (én se lebeszélni se, rábeszélni nem akarlak, ez nyilván a te döntésed).
2019. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyáltalán eszedbe jut másik férfinak erotikus képet küldeni, akkor abbam a kapcsolatban már eleve baj van... És igen, megcsalás
2019. okt. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 zol56 ***** válasza:
91%

Fizikálisan természetesen nem. Viszont valamilyen vágy, izgalom van a dologban így elég nagy a valószínűsége, hogy a későbbiekben tettek fogják követni. Egy találkozás. Egy érintés. Incselkedés. Stb stb. A kérdés mikor lesz megcsalás belőle.

A dolog sokrétű is lehet. Pl ki az illető. Hol lakik. Mennyire ismered. Ezek mind befolyásolják azt, hogy mikor...

Ha szereted a párod elégedj meg a képek küldésével. Izgató mert kicsit tiltott. Ennyi elég szerintem. Ha már nem annyira szereted akkor hajrá...

2019. okt. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg a férj csinálta, csak trükkös a kérdező :)
2019. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 érdeklődő35 ***** válasza:
100%

Valóban nem csak az a kérdés, hogy te mit gondolsz róla, hanem a férjed/párod is.

Mert

Engem hiába nem zavarna, hogy a párom is tenne ilyet, ha róla tudom, hogy őt zavarná....

Ezzel együtt azt javaslom, hogy éld úgy az életed, ahogy szeretnéd, de készülj fel a következményeire, vállald magad előtt is, és ne más véleménye legyen a mérvadó

2019. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
én csináltam magamról
2019. okt. 25. 11:41
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
Küldheted.
2019. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem értek egymáshoz és nem tápláltok érzelmet a egymás iránt, hogy lehetne már megcsalás?
2019. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
azért két kép között is van különbség, na meg persze, hogy milyen szöveget írsz mellé
2019. okt. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!