Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy modell alkatú lány hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy modell alkatú lány hogy hogy nem a saját "kategóriás" fiút választ maga mellé?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki elő pillanattól nagyon tetszik, és én is neki. Eleinte elképzelhetetlennek éreztem azt hogy a barátnőm legyen, de jól alakulnak a dolgok:)

Kicsit hihetetlen mert sokkal jobban kinéző fiút is simán találhatna. Nem azt mondom hogy ronda vagyok, inkább átlagos.

Arra tudok gondolni, hogy talán arra számít hogy én jobban meg tudom őt becsülni, mert azt monda hogy sok fiúban csalódott már.

Szerintetek is ez lehet az oka, ha egy szép lány átlagos fiút választ?


2019. okt. 23. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

- Régi igazság, hogy a női lélek kiismerhetetlen!

- Hallottál már arról, hogy az ellentétek vonzzák egymást?

2019. okt. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Az én kapcsolatomban szintén ezen vannak meglepődve, hogy a barátomnak hogy lehet ilyen barátnője. Ő szegény, más szerint kinézetre is csúnya, én pedig jól kereső modell vagyok. És hogy miért ő a párom? Én őt tartom helyesnek, őt szerettem meg, mellette érzem csak azt amit, és még sorolhatnám. Különben is, mindenkinek más az ízlése. Aki másnak csúnya, az másnak a világ leghelyesebb pasija.
2019. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akár lehet az is,hogy bár szép de mégis önbizalomhiányos.

Vagy neki épp az olyan férfi tetszik mint te,vagy volt a személyiségedben valami ami miatt beléd szeretett.

Tök mindegy.

Örülj neki inkább,és ne kattogj a miérteken. 🙂

2019. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én is szerelmes voltam egy olyan férfiba,akire a környezetem azt mondta,hogy úristen. 🙂

De nekem annyira bejött valamiért.

Teljesen belezúgtam.

Végül ö dobott engem.

2019. okt. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!