Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés a szex? És mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a szex? És mikor szex közben orgazmusotok van sokkal jobb mint masztizas közben?

Figyelt kérdés

Lehet hozzá hasonlítani? Teljesen más? Én még szűz vagyok és érdekelne milyen..

19N


2019. okt. 16. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
A megfelelő partnerrel a legjobb érzés a szex, és igen, orgazmuskor sokkal nagyobb és jobb az élvezet, mint masztizáskor. Ha még lenne pár kérdésed szívesen válaszolok ;) 20F
2019. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne ugy kepzeld el hogy a legjobb dolog a vilagon nokent mondom, de egy jo partner nagyon feldobja! hat igazabol abban kulonbozik hogy sokkal izgatobb hogy mas csinalja neked, nekem van hogy faj mert tul nagy a baratom penisze, de cserebe baromi ugyes mar kikiserleteztuk a jo pozokat stb...

ha van konkret kerdesed irj nyugodtan

22/l

2019. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Elmondani nem lehet szerintem csak megmutatni...

És nem hátsó szándékkal írom, hanem mert így gondolom. Az első alkalom kicsit olyan volt, hogy Tényleg? Ennyi? Erre vártam annyit? Aztán exponenciálisan jobb lett és már el se tudnám képzelni nélküle az életem :D

23f

2019. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más. Sokkal jobb a szex közbeni orgazmus.
2019. okt. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinek melyik. Szerintem sokkal jobb. Szex közben jöttem rá, hogy nekem hüvelyi orgazmusom is van. 21/L
2019. okt. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Jó egyedül is, de ha egyedül 10/10 akkor párral minimum 15/10.
2019. okt. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Attól is függ, mit érzel az iránt, akivel lefekszel.
2019. okt. 17. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Valtozo

Neha jobban esik ha magamat kenyeztetem akar orakig huzzom az egekbe es nagyon intenziv orgazmusaim vannak igy.

Parral kedvessel is jo a azex de ott masra vagyis a partnerre is kell figyelni ami elvon aztol h melyen belesulyedjek a dologba.

2019. okt. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Faklyahhh ***** válasza:
85%
Kérdező ne hallgass senkire. Ha valóban szűz vagy ne add magad senkinek csak úgy magad, mert egész életedben bánni fogod. A pasik nagy általánosságban csak magukra gondolnak, ritka az aki adni is tud. 2. Eggyáltalán nem biztos hogy jobb lesz neked a szex. Van nő akinek abszolút nincs orgazmusa csak a közösüléstől. Mindmások vagyunk. Inkább azt mondanám hog más, forróbb érzelmesebb mélyebb érzékibb, meghittebb. Szóval nem is azaz éles orgazmus van, hanem 1 sokkal mélyebb szenvedésebb ahol a vágyak is szépen siklanak és maga a beteljesedés érzését nyújtják. De persze ehez megfelelő másik fél, érzelem, izgalom és sok sok oda figyelés kell.
2019. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!