Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket már fotóztak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket már fotóztak aktus közben? Nekem most készültek ilyen képek, lányok véleménye érdekelne, hogy mit gondoltok erről.

Figyelt kérdés
2019. okt. 6. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Exem fotós volt, és csináltunk egy pár fotósorozatot az ágyban.

Nem nagyon van véleményem a dologról. Ha valaki akar csinál, ha valaki nem akar az nem csinál. Ennyi.

2019. okt. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak arc, felismerheto jegyek nelkul. Elvezetes volt
2019. okt. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem zavar, meztelenség szex hozzá tartozik az élethez.
2019. okt. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tele van a napiszar ilyen fotókkal és aztán sírnak... Én soha nem csinálnék meztelen fotókat.
2019. okt. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ésszel érdemes... ne látszódjon arc, felismerhető jelek, célszerű nem otthon csinálni, hanem bérelt helyen (pl. búvóhelyen), s persze az sem mindegy, hogy utána kinél lesz az a felvétel.
2019. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!