Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma este letörték a maradék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este letörték a maradék önbizalmamat is, szerinttek is annyira vészes a helyzet?

Figyelt kérdés
Hosszú idő után sikerült összehoznom egy egyéjszakás kalandot egy nővel,csak szexről szólt volna a téma,és össze is jött a dolog,meg is történt,de a nő konkrétan kijelentette hogy sajnos a kis farkam miatt nem lett jó éjszakája,nem erre számított,a működéssel és az időtartamal sem volt probléma,és a végkifeljlet is megtörtént részemről..részéről sajnos nem,és most nem kicsit elvette a kedvem a további ismerkedéstől..ide nem linkelhetek képet,de privátban kérhettek,nem tudom hogy tényleg annyira vészes-e a helyzet a méreeimet illetően,vagy csak ő volt túl nagyigényű..

#pénniszméret
2019. okt. 5. 01:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
18%

Mert minden a seggről szól, nem?

Pinába meg nyista?

2019. okt. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

Az egyéjszakás kakandba mindenki azért megy hogy élvezze es nem a masik örömszerzése a cél. Jogos a nő felháborodása. Nem azert tette szét a lábát hogy te elélvezz és őt úgy hagyd felizgulva.

Egyéjszakásban én is elvárom hogy kielégítsenek.

2019. okt. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy kicsi a péniszed, azzal nem nagyon tudsz mit csinálni. Viszont annak érdekében igazán tehettél volna, hogy a "végkifejlet" nála is bekövetkezzen. Ha nem a farkaddal, akkor legalább kézzel, szájjal, szóval érted. Ilyen szempontból szerintem jogos a felháborodása, hiszen egy alkalmi együttlét mégis alapvetően a kielégülésről szól.
2019. okt. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Noren1989 ***** válasza:
15%

Nos, ahogy feljebb is írták, szerintem részéről is pontosan ugyanez volt az elvárás, mint nálad. Kielégülés.


Nem kapta meg, hát leoltott.

A pötsméretednek ehhez semmi köze, szigorúan véve.


Inkább a hozzáállásoddal lehet gond.

2019. okt. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%
Volt ilyen egyéjszakás pasim. Csak a szája volt nagy. A teljesítmény és a méret messze elmaradt attól amit ígért. A végén még elvárta volna hogy dicshimnuszokat zengjek róla. Hát nem ..... Nulla volt és kész. Az ilyen teljesítménnyel csak az időmet rabolta, plusz élvezkedett rajtam.
2019. okt. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
#12 szóval kapcsolatban már leszarod hogy kelégítenek e vagy sem. Világos
2019. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

16

Kapcsolatban előfordulhat hogy nem elégülök ki. Egy kapcsolat nem csak szexről szól. De ha egyéjszakásba azért vágok bele hogy élvezzem a szexet akkor azt el is várom hogy ne legyen puhapö cs.

2019. okt. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
53%

#17 ja tehát ezzel parolázod hogy nem csak a szexről szól.

De pl ha nem elégülsz ki, akkor majd azt megkeresed máshol, kapcsolatban is?! Tiszta sor.

2019. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%
Miért, mennyi az annyi?
2019. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk egy 50 éves nyanya örüljön, hogy egyáltalán még valaki megpiszkálja.

Sose jutna eszembe senkit így megalázni, ahogy ő téged. Biztos elmondtad a teljes sztorit?

Te nem tettél valami megjegyzést, amire így reagált? Engem már sértettek meg szex után, mert a srác a saját sikertelenségét rám akarta kenni, na ő megérdemelte volna, hogy kielemezzem az ágyban nyújtott teljesítményét, de még őt se akartam megbántani.

2019. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!