Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasinak szex előtt nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak szex előtt nem áll fel a lányra akkor azt jelenti hogy nem is szeret lányokkal szexelni?

Figyelt kérdés
kort is kérek
2019. szept. 26. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az ingerküszöbe. Van, akinek csak akkor kezd el felállni, ha a lány már szopja, és van akinél még akkor is feláll, ha 1,5m-es körzetébe kerül egy lány(persze még ruhában).
2019. szept. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nő függő.....
2019. szept. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
#1 Az tizenéves korban van, amit utólag írsz.
2019. szept. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Nálam (42 éves vagyok néhány élményen túl) már azért nem olyan nagy szám, ha csevegek velem egy csaj és látom rajta, hogy kapható. Attól még nem áll fel. Viszont, de... meg akarom dugni. Amikor odaér a sor, hogy toljuk le a bugyit, s érkezik az első érintés ott már elindul a játék.

De csak attól, hogy ülünk egymással szemben, akár meztelenül, bocs, de még nem. Attól már többet tapasztaltam.

42F

2019. szept. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem például kell némi érintés, simogatás is a párom részéről, hogy felálljon, pedig nagyon kívánom és szeretem a párom.
2019. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!