Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek bejön a fenekelés, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek bejön a fenekelés, ti hogy jöttetek rá?

Figyelt kérdés

2019. szept. 26. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm rászoktatott. Addig nem is tudtam, mennyire jó. De a kis tűhajlító* fokhagyma popsiját olyan jó...


*Tűhajlító, mert egyszer egy szurit a fenekébe kapott, és a tű elhajlott a fenekében. Ez jól jellemzi a fenekét.😄

2019. szept. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy érezték és vágytak rá - megjelent a fantáziákban.
2019. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Előjött először gondolatokban, vágyakban. Majd amikor mód nyílt rá ki is próbáltam milyen mást fenekelni. Attól kezdve már biztos volt, hogy ez jó nekem és amikor csak tudom gyakorlom is. Eddig nem untam rá az előttem pirosodó hátsókra...
2019. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Suliban párszor jól kikaptunk, választható volt órai munka elégtelen és igazolatlan óra helyett. Nem volt hivatalos, tesióráról lógás/cucc nemvitele esetén járt. A szertárban a fekvenyomó padra kellett fölhasalni, pucér fenékre kaptunk. Nagyon fájt, de rögtön utána már tetszett a zsibbadás-bizsergés.


1-2 hét múlva már izgultam, hogy jó lenne megint kapni. Elég volt a tesicuccot otthonhagyni, máris lehetett tudni, hogy délután irány a szertár :-).


Évek múlva találkoztunk megint a tanárnővel. Kedves, de kicsit furcsa és zavart volt, csak annyit mondtam, nincs cuccom. Innen egyenes út vezetett a lakására. Pálca nem volt, csak fakanál, de jól elrendezett vele. Bevallotta, imád feneket verni, azért csinálta régen is. Most három-négy hetente kapok ki tőle. Ha feszült, ideges vagyok, felhívom, másnap már hasalhatok az ágyára. Annyi különbség van, hogy akkor csak a gatyát kellett letolni, most teljesen pucérra vetkőzöm. Érdekes, nincs szégyenérzetem.

2020. jan. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!