Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sub vagyok, az egyik partnerem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub vagyok, az egyik partnerem annyira “megkinzott”, foleg a mellemet, hogy spriccelt. Lehetseges ez?

Figyelt kérdés

Meg sose tapasztaltam ilyet

N


2019. szept. 25. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mi spriccelt? Most így elsőre arra gondoltam h a melledből a vér
2019. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A mellem, de nem ver
2019. szept. 25. 12:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szimulálhatta a tej mirigyet de ezt k..va érősen kellett csinálnia ha nem vagy terhes vagy nem szültél akkor nem lehetséges kivéve akkor ha ennyire durva. Ilyet nem szabad sérülhet annyira a mell szövete hogy elrákosodhat

Ha ésszel nem tudtok "játszani " ne is csináljatok. Visszafordíthatlan maradandó károkat is okozhat

2019. szept. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Hany partnered van?
2019. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet még nem láttam sajna!
2019. szept. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Lehetséges, elég súlyos hormonproblémára utal, úgyhogy nem ártana felkeresni egy orvost.
2019. szept. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ez nagyon nem normális. Lehet maradandó károsodást szenvedett a melled ettől. A "kedves domod" pedig egy hatalmas nagy tahó
2019. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon beteg aki ezeket csinálja 🤬 jó érzés tönkre tenni a tested?.... Fuu

Menj orvoshoz meg pszichologushoz is

2019. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!