Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van igazi hely ahol milfekkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van igazi hely ahol milfekkel lehet ismerkedni szexuális viszonyt létesíteni?

Figyelt kérdés
Én is, mint minden más 19 éves egyetemistát vonzanak az érett szexi nők, és jó lenne már egyet megismerni

2019. szept. 25. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem az életkor lesz az akadály, hanem hogy nem akarsz kapcsolatot. az egy deviancia, ha valaki csak szexet akar, kevés ilyen ember van, főleg kevés ilyen nő. Talán ha 1 ilyen jut 40 olyanra, aki kapcsolatot akar.
2019. szept. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Aha, a szexuális vágy deviancia.. értelek 1-es.. Szabad megtudni, honnét jöttél? A keresztény középkorból? Vagy mi bajod van neked?:D
2019. szept. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

2: "Aha, a szexuális vágy deviancia.. "

??

2019. szept. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem munkahelyen sikerült egy 20 évvel idősebb nővel én voltam 28 ő 48 éves és szex lett pár hónap ismerkedés után.

31/F.

2019. szept. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Még az átkosban történt, hogy az első félévben, egy tök ismeretlen városban, se munkám, se szállásom, se egy megveszekedett fillérem sem volt. Idősödő hölgynél találtam albérletet, amiért természetben fizettem.
2019. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hehe, nekem is vágyam volt egy 30-40 feletti nővel. Amint egyszer sikerült, nem volt jó. Persze, ez nem biztos, hogy az életkor hibája.
2019. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!