Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40+ férfiak, ti hogyan szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+ férfiak, ti hogyan szeretitek legjobban a szexet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár hónapja van egy kapcsolatom, mindketten hosszú kapcsolat/házasság után ismerkedtünk meg. Az én elmúlt tizenX évem viszonylag unalmas telt szexuálisan, az exemmel nem volt az igazi, ellaposodott a dolog. Na de most... kicsit úgy érzem, kijöttem a gyakorlatból, szeretnék tanácsot, tippeket kérni, tudom hülyén hangzik, de hogyan lehetnék jó, jobb az ágyban? Eddig fantasztikus minden, nincs okom panaszra, és úgy érzem neki sincs, de az ember haláláig tanul ugyebár... nyilván kitapasztaljuk majd egymást, egyénfüggő a dolog, de azért kíváncsi vagyok. Szóval, 40+ férfiak, ti mit szerettek az ágyban? Mit nem? Milyen legyen a nő? Milyen ne legyen? Nem csak azok véleménye érdekel, akik hosszú idő után elváltak, és új kapcsolatba kezdtek, minden tanács jöhet, feleséggel, szeretővel, akárkivel kapcsolatban. Köszönöm :)

39N/45F


2019. szept. 24. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre azért nincs jó válasz, mert mindenki máshogy szereti.

Én pl imádom a hosszú franciás előjátékot oda-vissza.

Szeretem ha a partner szexi fehérneműben van, és néha picit csúnyán beszél.

Azt is, amikor nem kell irányítani, hanem "teszi a dolgát" és semmiért nem vág pofákat.

2019. szept. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ember szexuális szokásai változhatnak idővel, új vágyai lehetnek, de nagyjából pont ugyanúgy jó mint 20 évesen :)

A legbiztosabb tipp: figyelsz a partneredre! Beszélgessetek előtte, mit szeret/mit nem, mi az ami neki a korábbi kapcsolataiban negatív volt, mi az ami nagyon "bejött" a korábbi partnereivel és miért. Mik az esetleges titkos vágyai, mit szeretne kipróbálni. Nincs univerzális tipp, ha a fentieket figyelembe veszed akkor már bőven szuper leszel a partnerednek!

2019. szept. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 igen, persze nem lehet általánosítani, de a sok tipp közül biztosan lesz valami, ami bejön majd :D
2019. szept. 24. 12:20
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Beszélni picit nehéz róla, legalábbis neki nehezen megy, de azért ezt-azt már sikerült kihúzni belőle :) A kedvenc póz már kiderült, tudom hogy a legjobb neki, de nem akarom megállni ennyinél :)
2019. szept. 24. 12:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi imádunk franciázni felváltva ki van alul szeretjűk izgatni egymast tejszínhabbal vagy más finomság lenyalogatásával! Mostanság apró játékszwrek is fantasztikussá teszik a szexet mandzsettát próbálgatjuk és nagyon jó de bármi ami jó jőhet címmel !

46f

2019. szept. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 a franciát mi is imádjuk, de a "kajás" dolgokra még nem tértünk rá, jó ötlet :)
2019. szept. 24. 12:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de elég buta kérdés! Nincs semmiféle általános recept, hogy 40 fölötti férfi hogyan szereti a szexet. Az egyik olyan mint, egy húszéves, valamelyik meg olyan, mint egy 65 éves Tata. Ezen belül egyénileg is változnak az igények...
2019. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Két negyven pluszossal voltam. Az egyik lustán szerette, legkevesebb energiával, a másiknak meg semmitől nem állt fel. Szerettem volna kipróbálni egy idősebb férfivel.
2019. szept. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Èn imádom ha a párom szexi ruhában van. Imádom orálisan kènyeztetni ő is szereti hagyja. Szeretem ha kezdemènyez. Imádom ha orálidan kènyeztet ès ha szenvedèlyesen lovagol szemböl ès háttal nekem. Szetrtem ha hagyja hogy a popsit is kènyeztetem orálisan.
2019. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!