Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatalként ti szexelnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalként ti szexelnétek milf-el, ha ő kéri, de van gyereke és házas?

Figyelt kérdés

én 21/f ő 35/n.

Lehet ennek valami jogi következménye?



2019. szept. 20. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nincs jogi kovetkezmenye, max megver a ferje.
2019. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
En 30N vagyok, komolyan nem ertem mit latnak 21 evesekben
2019. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

2#


Kulcsszó: "én"

2019. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
te most dicsekedsz? ha egy kapcsolatban élő nő ilyet kér, ott már te nem igazán rondíthatsz bele a házasságukba. szóval vagy megteszed,vagy keres mást erre a célra.
2019. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem dicsekedni akartam, bocsánat. Csak nem tudom, hogy utána tudna-e engem zsarolni.
2019. szept. 20. 19:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi akadálya, mellé fordítva is így van. Idősebb pasi is együtt van fiatalabb lánnyal. Ugye a fiatal még tüzes benne van sok mindenben, sokszor nem kell kérlelni stb stb.
2019. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Mivel zsarolna? Neki van vesztenivalója.
2019. szept. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nem gondolod túl egy kicsikét? mégis mivel zsarolhatna?vg attól tartasz hogy a nyakadba varrja magát? tényleg csak kérdezem
2019. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tudna. Csak egy példa: Te ki szeretnél lépni a kalcsolatból, mert találtál egy magadhoz való aranyos kedves lányt. Ő viszont nem tud elengedni, vagy 50 féle módon be fog próbálkozni, barátnő és közéd állni, míg vagy le nem tudod koptatni, vagy abba nem hagyja. Nem minden esetben, de arra sosincs garancia, hogy nem. Ez nem feltetlen jogi, de plusz koroket sporolsz meg vele.
2019. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!