Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek számít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek számít a méret?

Figyelt kérdés
A haverokkal azon vitatkozunk,hogy a lányoknak mennyire számít a méret.Én mint fiú úgy gondolom hogy nem nagyon de ezt lányok szemszögéből nem tudom.

2019. szept. 18. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Mindenki más méretet szeret. Van aki a nagyot, van aki a hatalmasat. Csak viccelek.:)

De egyébként tényleg változó. Vannak lányok akik 18 centi felett már kényelmetlennek érzik, sőt fájdalmasnak az együttlétet, míg másoknak meg sem kottyan.

Igazából nem számít a méret, ha tudsz vele mit kezdeni, és figyelsz a lány igényeire. Egyedül a nagyon pici, mikropéniszekkel lehet probléma.

2019. szept. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
57%
Kis bohóc is csinálhat nagy cirkuszt,a nagy pedig gyakran elég szerencsétlen tud lenni 😁 a legjobb ha nem mini de nem is tul nagy Az átlagos a legjobb :)😅😅😅 amugy viccet félre téve nem elég ha van valami a lábad közt,oda sok mindent tudni kell,nem annyi hogy beteszem és kiveszem :) 20/L
2019. szept. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem számít, főleg ha hosszabb távú kapcsolatról van szó.

Inkább a személyiség és kinézet számít.

18/L

2019. szept. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem,ez butaság.
2019. szept. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem a méret a lényeg a szex terén hanem a technika. Én erre rájöttem. Volt olyan partnerem akinek hatalmas volt de vékony, és kb semmi élvezet nem volt benne, leginkább kellemetlen volt. Volt olyan akinek átlagos mérete volt de vastag az kifejezetten jó volt, de baromi rossz volt a technikája. Volt olyan partnerem akinek nagy is volt meg jó is volt a technikája, viszont sokszor kellemetlen volt. Meg volt olyan sráccal is dolgom akinek nagyon kicsi volt a farka, jó nem annyira, de elég átlag alatti szerintem kb 12 cm maximum, viszont a technikája kegyetlen jó volt, nem tudom hogy csinálta, de tudott valamit, és élveztem is
2019. szept. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

Én a húrfütyit nem érzem annyira akkor se, ha kemény, mint a vérfütyit. És a húsfütyi sokszor nem is elég kemény.

Szóval a keménységet érezni inkább a hüvellyel, mert ugye izom, és összenyomja a fütyit bent, bármekkora is kint.

2019. szept. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem kelendő a 149 kilós férfi, aki csupa cupák. Ilyen értelemben igenis számít a méret.
2019. szept. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Még hányszor akarjátok megkérdezni? Vagy szerinted csak neked tartogatták eddig az igazságot, hogy nem lenne elég mások kérdését elolvasni?
2019. szept. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Amúgyis a kisfutyiju pasik fognak válaszolni hogy nem számít, persze magukat nőnek kiadva
2019. szept. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%

Gyakorin mindenki seggluktól méri, úgyhogy irreleváns.

Legnagyobb nőcsábász haveromnak 12 cm. És sok nője vagy egyszerre.

A méret biztos fontos, de ha bunkó vagy mellé, és szoba troll, akkor nem elég a kis pömpölődre fogni azt, hogy nem kellesz senkinek.

2019. szept. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!