Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tettél utoljára szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettél utoljára szex közben amit magad miatt tettél?

Figyelt kérdés

..ösztönösen a magad élvezetére és nem törődtél vele mit szól hozzá a partner.


pl. tudod h nem szereti ha a mellére élveznek, de megtetted mert elkapott a hév és nem törődtél vele h nem szereti..


2019. szept. 15. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Három orgazmusig nyaltam a partnerem.

Isteni volt!

48Ffi

2019. szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem erdekel mar ez,egyszer valaki majdnem olyan onzove tett,mint amilyen o. Csak nyugira es husegre vagyom
2019. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az expasim utált megkötözve lenni, szóval sosem engedte, csak azt hogy én legyek megkötözve. Egy reggelre hozzákötöztem at ágyhoz, játszadoztam vele egy kicsit, lemélytorkoztam, aztán meglovagoltam. Az egész dolog az ő "engedélye" nélkül történt, csak azért mert én ki akartam próbálni, de a végén ő is élvezte.
2019. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elélveztem.
2019. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Magamhoz nyúltam.
2019. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy buli után még részegen szexeltünk csütörtök hajnalban, olyankor mindig agresszívabb vagyok szóval elélvezésnél kérdés nélkül lenyomtam torokra. Annyira nem örült neki, de nem haragudott érte, belefér.
2019. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem már rá, hogy tizenéves kis éretlen hülyegyerekként mi volt az amit tettem a partner akarata ellenére. Mert aki nem veszi figyelembe mit kér a partnere és csak magával törődik az bizony az.
2019. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kicsit kétes a kérdés, mert olyat csináltam, hogy egy teljesen új pózba dobtam a csajt, mert ki akartam próbálni, mert nagyon "perverznek", de izgatónak tűnt és egyszerűen kérdés nélkül felkaptam a lábát és a pózba vágtam, nem igazán érdekelve, hogy ő mit szól hozzá, de az az érzésem, hogy téged az érdekel, hogy "mit csináltál, aminél tudtad, hogy a párod nem akarja csinálni, pl szájba élvezés, de te mégis megtetted, mert nem érdekelt, hogy a párod nem szereti, önző akartál lenni"
2019. szept. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bár nem teljesen magam miatt csináltam de a kivitelezés miatt mondhatni hogy mégis.


Szóval egy lánynál voltam és azt akartam hogy már behatolás előtt élvezzen úgyhogy azt csináltam hogy 2 ujj be + 1 a csiklón, másik kezemmel a mellét simogattam + smároltunk közben. Csináltam ezt úgy hogy nem szerette sem az ujjazást sem azt ha a melléhez érek.


De jól jöttem ki belőle. :)

2019. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

felkapcsoltam a villanyt

35F

2019. szept. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!