Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell mélytorkozni? És...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell mélytorkozni? És kb mennyi cm-től számít annak? 21/L

Figyelt kérdés

Valamennyire be tudom kapni, kb a makkig vagy picit tovább, de utána elakad a nyelvemben vagy nem tudom, lehet pici a szám és nem fér bele rendesen :D De hogy tudnám tovább bekapni? Valakinek volt esetleg ilyen problémája? Köszi előre is.

(Szeretném viszonozni a páromnak azt a kényeztetést, amit kaptam tőle =) )



2019. szept. 14. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyi millióm lenne, ahány gyakorlásra való ajánlatot fogsz kapni üzenetben, nem kéne többet dolgoznom :D
2019. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Gyakorolni kell, nincs rá "aranyrecept". Nem valamifajta bunkóság vagy ajánlat, tapasztalt férfiként írom. És ehhez is kettő kell, mint a jó szexben mindenhez. (Azaz okos és türelmes partner.)


F, 40

2019. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 egyelőre még nem kaptam semmilyen ajánlatot (szerencsére:D)

#2 gyakorlás, de mégis hogy? Nem bírom beljebb tolni a számba (furán hangzik de lényegében ez a helyzet) tehát nem az van hogy öklendezek tőle vagy ilyesmi, hanem nem is ér el odáig hogy ilyesmit érezzek..

2019. szept. 14. 17:06
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Nyelv használata, srác mérete...nem tudom, látatlanban nehéz megmondani. Nekem elég nagy van (jöhetnek a fikázások), így van,akinek a makk is sok volt, van, aki majdnem bevette...nagyon változó. Akard, csináljátok és majd alakul.


A kettes.

2019. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván azért hívják így mert torkodig megy a kuki legtöbbször tövig.
2019. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Viszonozni? Talán ő is valami olyannal kedveskedett neked, amivel öklendezésig erőszakolta a száját? :) Viccet félretéve, van, akinek nem megy, nincs ezzel gond, addig csináld amíg jólesik. Nem gondolnám, hogy a jó nyalást csak mélytorokkal lehetne viszonozni.
2019. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Tudom, de ezzel szeretném :)
2019. szept. 14. 17:42
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

A mélytorkozást úgy kell csinálni hogy a makk már lecsúszon a torkon. Akkor már mindegy hogy milyen hosszú a farok.

Sajnos nekem még csak egy nő tudta megcsinálni😐

2019. szept. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvedet dugd ki és akkor lesz hely hátul.
2019. szept. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azóta sikerült?
2023. dec. 20. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!