Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavarna ha lány akivel szexeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha lány akivel szexelnél nem nyögne hangosan, hanem csak sóhajzozna és ha nyögdécsel akkor is csak halkan?

Figyelt kérdés
2019. szept. 13. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%

Nem zavarna. A lényeg, hogy tudjam, érezzem, hogy élvezi ami történik!

48+Ffi

2019. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem zavarna. A lényeg h élvezzük
2019. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Istenigazából engem semmi sem zavar, de volt olyan csaj akinél elröhögtem magam annyira vicces megnyilvánulásai voltak, dumált, de nem állt jól neki. Egy másik meg brummogot vagy dörmögött vagy mitcsinált, na az is poénos volt. El is neveztem bruminak. Mindegy, azért dugtam őket.
2019. szept. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, akár utána le is irhatná hogy vagy megsugná hogy magában sóhajtozott.
2019. szept. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sokszor szerintem a helyzet sem engedi meg, mert halknak kell lenni a környezet miatt esetleg, de én szeretek hangoskodni mértékkel, én is jobban élvezem úgy. :D
2021. jan. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!