Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, ti kinyalnatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti kinyalnatok a baratotok szőrös fenekét?

Figyelt kérdés

2019. szept. 12. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem
2019. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Undoritó . Ezt inkabb a meleg pasik szeretik
2019. szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

A legutóbbi kapcsolatomban (komoly volt) igen, megcsináltam az exemnek. Ő is élvezte és én is. :)

Bár nem csinálnám meg mindenkinek.

20L

2019. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Ha megvan a kellő bizalom, és nem érezném magam kihasználva, ő pedig magát megalázva, akkor persze. Imádom, és nem találkoztam még olyan pasival aki közben leállított volna hogy nem jó érzés.
2019. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Én meg olyat nem találok évek óta, aki tövig be tudná venni a farkam, erre itt még másra kapható lányok is vannak. (Bár ez a téma nem izgat...)

42

2019. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha szőrös akkor nem szivesen. De amugy szivesen csinálnám ha csupasz
2019. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Komolyan nem hiszem el. A következő mi lesz? A szátokba szarnak? Legyetek már eszeteknél csajok!
2019. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenre még nem volt példa, de sztem egyszer biztos kipróbálnám, és lehet h bejönne :)
2019. szept. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!