Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen érzés amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen érzés amikor nyalunk titeket, Hogyan kell jól csinálni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 12. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most itt hiába írják le páran, ha akivel te össze kerülsz máshogy szereti.
2019. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1#-esnek igaza van. Minden lány másképp szereti illetve van olyan aki egyáltalán nem szereti.

De válaszolva a kérdésedre nagyon jó érzés

2019. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a kevesebb több!!! finom nyelvheggyel, nagyon apró érzéki mozdulatokkal.. utána 8as a csikló körűl.. plussz, ha még az ujjadat is használod akkor tuti megboldogul a csajod..
2019. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es is leírta, nincs univerzális recept ami minden nőnek jó. Váltogasd a technikákat és figyelj a partnerre hogy a legjobb neki és annak "útját" kövesd, bele fogsz jönni, egészségedre!
2019. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En nem tudom annyira elvezni, sokkal jobb ha csak cirogatjak a csiklonal
2019. szept. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

42/f

Minden csajt máshogy kell nyalni.

Általában a csiklót kell nyalogatni ez tény (bár ez sem mindig igaz), van akinek még a nyalás előtt is hosszú előjáték kell, van akinél maga a nyalás az előjáték.

Jelenlegi párommal a szex ezzel kezdődik, mikor meg akarom kapni, le kell húzni a nadrág bugyit es mar nyalhatom is, egy kis csiklóizgatás után pedig bármit tehetek vele, szó szerint...

Ő azt szereti, ha lassú körkórös mozdulatokkal nyelvemet jól rányomom a csiklójára, ha közben 2 ujjal maszírozom a g pontját, akkor időnként el is spricceli magát. Ha begyorsítok és durvábban gyorsabban maszírozom a csiklóját, akkor megfájdul a feje...

De volt olyan csaj is, aki meg pont durván szerette, van akinek lefetyelni kell, van akinek rátapadni és dörzsölni, de volt egy kis 19 éves lány is 7-8 éve, ő konkrétan azt kérte, harapdáljam a csiklóját...

Szerette de brutálisan hangosan sikított nyögött közben, én nem szerettem ezt.

A lényeg hogy figyelj közben a párod reakcióira, mind testi reakciók, pl mennyire nedves, mind a nonverbális jelekre, hogy kozgazja a csípöjét, ilyenek... Szerintem a legjobb jel, mikor a kezével tolja el a fejed, de közben meg emeli a csípőjét, és mikor abbahagynád, akkor megfogja és visszarántja a fejed

2019. szept. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan semmilyen...én nem szeretem egyáltalán,akkor már inkább kézzel.
2019. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom másnak mi a jó, nekem annyi hogy a csiklómat kell izgatni a nyelv hegyével vagy a közepével, nem szeretem ha szivkodjak harapdalajak
2019. szept. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csókolgathatod bátran azt biztos szereti majd,hasznakd a nyelved a csiklójánál, én szeretem ha a párom picit meg is harap... De csak óvatosan. Ne légy heves!, Lassan, érzékien szopogasd őt! De igen . Mindenki máshogy szereti!
2019. szept. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!