Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fogszabályzóval tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogszabályzóval tényleg nehezebb szopni?

Figyelt kérdés
Nemrég tettek fel fogszabit, és volt aki azt mondta, hogy nehezebb, kényelmetlenebb benne szopni. Én még nem próbáltam, de kíváncsi vagyok akármilyen tapasztalatra ilyen téren.
2019. szept. 11. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Igen, főleg amiatt, mert nagyon kell ügyelni arra, hogy ne sértsd fel vele a partnered.
2019. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha a fogaddal csinálod akkor igen. Egyébként a fogszabi nem valami szögesdrót a fogak körül, szóval nem is értem az ilyen kérdéseket. :D
2019. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mantis religiosa ***** válasza:
100%

Tegyél próbát egy banánon, aztán azon majd látszani fog, hogy karcol-e, és gyakorolhatsz is míg nem lesz tökéletes.


Mennyi ideig lesz bent?

2019. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a fogammal csinálom, csak elvileg nehezebb nagyra nyitni a szájat. Nekem nemrég van meg a fogszabim, és lehet hogy csak azért mert még szokatlan, de tényleg olyan furcsa ha nagyra akarom nyitni a számat.
2019. szept. 11. 21:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinyitni nehezebb a szádat és tartani, egyébként nem, amúgy sem szereti a férfiak nagy része, ha "fogazzák" őket, se így, sem úgy nem jó ha foggal hozzáérsz.
2019. szept. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Pedig jó is az, ha érzem a partnerem fogát néha egy picit! 😁

Ffi

2019. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam gyakorolhatsz. De várj, kötök biztosítást a farkamra.
2019. szept. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!