Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A puncinedv hasonló tapintású...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A puncinedv hasonló tapintású mint a nyálunk?

Figyelt kérdés

Ha nem ehhez hasonló, akkor síkosítókhoz hasonlít? Segítséget köszi és elnézést a varomságért, de szűz vagyok.

F/27



2019. szept. 11. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igennn, végülis hasonlítható nyálhoz, de néha inkább nyálkás a cucc. Vagyis nekem ilyen.
2019. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább a vízhez, csak annál még sokkal-sokkal sokkal csúszósabb. Meg a nyálnál is amúgy

L

2019. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

inkább sűrű, átlátszó takonyszerű az enyém

19/L

2019. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az állaga folyamatosan változik attól függően,hogy hol tart a ciklusa :) sűrű krémes is lehet , átlátszó takony szerű vagy pedig vizesebb ,nyál állagú :)
2019. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Részben igen, de annál sokkal csúszósabb - hiszen ez a fő funkciója. Ízre pedig mennyei :) úgyhogy hajrá, ha eljutsz odáig akkor ne csak tapintsd, hanem nyal.ás közben alaposan kóstold is meg.
2019. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem..a nyalunk vizes

A punci váladéka még csúszós nyálkás síkos állagú

2019. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sűrűbb, csúszósabb, enyhén takonyszerű szokott lenni.
2019. szept. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nyálnál kicsit sűrűbb, de alapvetően hasonló
2019. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!