Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Milyen pasik jönnek be?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Milyen pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Külső, belső, kor. Mindent leírhattok.
2019. szept. 9. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Normális és ezzel akkor el is mondtam az összes belső értéket .


Külsőre ne legyen vörös, szőke ,ne legyen igénytelen,lusta tohonya szar alak

2019. szept. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Miért számít, hogy úgy általában más nőknek milyen "pasi jön be", mit szeretnél megtudni? Egyébként mindegyiknek más (külsőleg), belsőleg meg amelyik normális, figyel rá.

Nem az számít, hogy 99 nőnek mi "jön be", hanem az hogy annak az egynek akit kiszemeltél te bejössz-e.

2019. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Akkor te se legyél igénytelen és tanulj meg központozni.

Egy szőke zsidó.

2019. szept. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azokkal nem jönnek össze :'D
2019. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az olyan szakmában dolgozó pasik, akik kétkezi munkát végeznek. Pl. Ács, asztalos, kovács.

Akik, még az igazi férfit képviselik, külsőre, belsőre, egyaránt.

2019. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első sorban a sotet hajuak tetszenek. De volt már egy szőkésbarna kivétel, de csak mert szép kék szeme volt :D

Alapból nekem igenis fontos a külső, ápolt legyen és igényes. Én alacsony vagyok, igazából ha nálam magasabb az már jó. Testalkat: sovány és kövér kizárva, marad a “normál, átlag” testalkat. Az izmos tetszik, de az nem ha túlságosan ki van pattintva. Bőrszín mindegy, bár a fekete srácok külsőre annyira nem jönnek be. Kor, nálam inkább idősebb legyen de ha egy két évvel fiatalabb az nem baj (bár ha kapcsolatot akarnék lehet az nem jó ötlet, de biztos van kivétel). Sportos, elegáns mindegy, csak itt is igényes legyen és adjon magára. Hosszú szakáll nem tetszik.

2019. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!