Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 évnél idősebb nők. Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évnél idősebb nők. Nektek is szerepel a fantáziátokban, hogy egy helyes, sportos 15-16 éves fiúnak elvegyétek a szüzességét, és minden földi jóban részesítsétek?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok? :)

2019. szept. 2. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
O öcsém ébredj fel. Az élet nem így működik ....
2019. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán gondolkodtam még ezen. Valahogy nem is hoz annyira lázba a téma. 25 éves vagyok, tehát matematikailag elmúltam 23 :O
2019. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tarskereso.
2019. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Álmodozz csak tovább :(
2019. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
# 3 Ha társkereső lenne, leírtam volna a válaszom végére, hogy amúgy is faszi vagyok és a nőket szeretem. :D
2019. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Én még csak most leszek 23, de már most megnézem a gimis fiúkat néha, persze csak ha látom bennük a burjánzó férfiasságot. Nyilván ez nem fog elmúlni később sem, de tartós kapcsolat mellett és a fiatal fiúk sérülékenysége miatt nem is kezdeményeznék ilyesmit. Nekem csak egy jó buli lenne, neki pedig meghatározó élmény, megérdemli, hogy valaki olyannal tegye, akivel fontosak egymásnak.
2019. szept. 4. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Figyuszka, ezert borton jar. Itt a vege.

23 eves nok meg fiatal csajok. Kesobb jon el, hogy egyes nok sokkal fiatalabb fickokra buknak, de nem maszturbalo kamaszokra.

2019. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En elveszem a szuzes segged :D


25 F

2019. szept. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!