Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet az hogy bejövök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy bejövök ennek a lánynak?

Figyelt kérdés

Már az első pillanattól kezdve tetszem ennek a lánynak. Meg persze nekem is tetszik ő.

Csak azért nem értem hogy hogy. Mert én nem vagyok jóképű. Meg elég vékony alkatom van. Ő pedig nagyon szép lány. Mi tetszett meg neki bennem ennyire?


Szerintem szomorú, meg szeretet hiányos lehet. Mert az előző barátja megcsalta. Én pedig nem vagyok az a bulizós típus. És szerintem bennem megbízik hogy nem használom ki. Ha tényleg így van akkor az előbb utóbb nem lesz gond egy párkapcsolatban?


2019. szept. 2. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Ha megnézed a legtöbb jó csajnak átlagos vagy átlag alatti párkopcsalata van, mert a legtöbbjük önbizalomhiányos és azt hiszi, ha rondább párt keres magának, akkor az , majd nem csalja meg. A legtöbb nő fél, ha túl jónak tartja a párját, mert rettegve éli életét, hogy mikor fogja megcsalni.
2019. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
az az idétlen megsebezte a lányt,a te feladatod hogy megóvd,segítsd hogy újra bizalommal legyen.szóval légy jó fiú és szeresd a lányt.az hogy nem vagy bulizós típs az pedig voltozhat...vele
2019. szept. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem hagyd a fenébe, ugyanis csak átmeneti "kapcsolatot" keres, amíg nem talál egy jobbat tőled. Köztudott, hogy a nők választják ki a férfiakat és ha kiválasztott egy rossz fiúsat, aki érzelmileg teljesen tönkretette, akkor viselje a következményeket. Nem a te feladatod bárkit is megvigasztalni azért, mert korábban nem tudott gondolkodni. Hidd el veled lesz egész végig bizalmatlan, beléd fog látni, folyton problémák lesznek. Aki ennyire lead az elvárásaiból fenntartásokkal kell kezelni. Tekintettel arra, hogy nincs önbizalmad ő ezt ki fogja használni és manipulálni fog érzelmileg, mint ahogy tették ezt az egyik haverommal, akivel később a barátságunk tönkre is ment... Adj neki esélyt ha nagyon akarod, de ésszel vele.
2019. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért lényeges az oka, ha egyszer tetszik neked és te is tetszel neki? Ne írd le magad előre külsőleg, mert nem ez a legfontosabb tényező. Legyél figyelmes, odaadó, add meg amit kér, amit szeretne, amire vágyik és lehet érzelmileg többet fogsz neki nyújtani mint az előző "machó" barátja.
2019. szept. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jo alaposan megkell pumpalni
2019. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!