Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nàla szebb lànyt làtattok màr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nàla szebb lànyt làtattok màr valaha?

Figyelt kérdés

Kàr hogy nem magyar. Mindennap nézem a képeit. Annyire jók. Feleségül venném.

[link]



2019. szept. 1. 22:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen láttam már nála szebbet
2019. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Lanykent irok, mivel nem irtad, hogy csak fiuk valaszolhatnak.


Szerintem szornyu, de kinek mi a szep. Heterokent irom, mert szemem azert van, hogy a szerintem legszebb not anno a metron lattam. Termeszetes vilagos, dus voros haja kiengedve logott a feneke ala. Arcan maximum valami ajakbalzsam lehetett, de azt nagyon eltalalta, jol passzolt a voroses ajka a fehery szeplos arcahoz. Alkatilag is tokely, mellben sem kicsi de nem is togyek. Vilagos ruhaja kiemelte alakjat, de nem mutatta meg igazan testet, egyszeru de szep nyari ruha. Rajzos vagyok, lanyokat rajzolok ovodas korom ota, ruhakat is tervezek, igy a noi alak nekem a konyokomon jon ki. Na mindegy. Lany letemre mondom, csodalatoasan nezett ki, mint egy angyal. Es basszus, olyan szivesen lerajzoltam volna realisztikusan es sajat stilusban, hogy azt leirni nem tudom megfelelo szavakkal. Xd


18/l

2019. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat de engem férfiként hihetetlenül taszít ez a festett élre vágott szemöldök... ronda.

Amúgy szép mosolya szép teste van, de az én ízlésem más.

2019. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleges életfogytot érdemelne, aki kitalálta ezeket a csinált szemöldököket...
2019. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonymousreview60 ***** válasza:
#14: Ez így van.
2019. szept. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
szóval csakis azért nem veszed feleségül, mert nem magyar? Annyi áldozatot csak tudsz hozni érte, hogy megtanulsz angolul mondjuk... vagy az már túl sok az életed szerelméért?
2019. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Cukibébi, de vannak nála szebbek.
2019. szept. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem az esetem.
2019. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira szép, akkor miért szépítő effektusokkal készültek a képei? Egyébként nem tetszik, a volt minőségellenőr csaj nálunk sokkal szebb.
2019. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A barátnőm 5 klasszissal jobb.
2019. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!