Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti lefeküdnétek vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti lefeküdnétek vele?

Figyelt kérdés
Van egy férfi aki minden szempontból jó választás lenne. Udvarias, figyelmes, humoros, érzelmes, szeretne titeket.... csak egy a probléma.. szexuálisan nem tartjátok vonzónak. Külsőre átlagos, nem az a fő gond, hanem egyszerűen nem kívántok rá. Ti ilyenkor megpróbáljátok hátha változik vagy semmi értelme?
2019. aug. 30. 14:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem, én ezen már túl vagyok. Az első kapcsolatom ilyen volt. Soha nem lett jobb vele a szex, soha nem kívántam őt. Nem erősítette meg a kötődést meg úgy egyáltalán semmit. Belementem vele párkapcsolatba, mert nem fért bele az értékrendembe, hogy komoly kapcsolaton kívül szexeljek, de utólag azt gondolom, sokkal nagyobb erkölcstelenség volt évekig lekötni magam mellé, mint bevallani első alkalom után, hogy ez nem szerelem. Tudta egyébként, csak mégis, valahogy nem volt őszinte az egész.
2019. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!