Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk mennyi ideig bírják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mennyi ideig bírják átlagosan?

Figyelt kérdés

Pár perc után mindig elélveznek a pasik?

Magára a szexre gondolok nem az előjátékra. Sose volt még orgazmusom szex közben mert max 5perc alatt elmennek! Ez a normális?


2019. aug. 30. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
10-30 perc.
2019. aug. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Én jól bírom. Fél óra mindig van túlzás nélkül. 🙂 27F
2019. aug. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 30 perc
2019. aug. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez pasitól függ.

Van aki 10 percet, de van aki akár 40 percet is bír

2019. aug. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Felmérés alapján 5-8 perc maga a behatolás.
2019. aug. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Összesen egyszer élveztem el punciban. Általában az van hogy a lány elélvez aztán kapok kézimunkát. De volt már példa rá hogy én nem is élvezhettem el, imádta a lány :)
2019. aug. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kutatások szerint általában 5,5 perc egy átlagos menet, vagyis a bedugom a farkam és elsülök közötti idő.

Ezt a legtöbb pasi meg tudja tanulni annyira kontrollálni, hogy ha nem is minden szexnél, de el tudja nyújtani 10-12 percig is, de persze nem mindig sikerül.

Néha még az egy perc alatti idő is jön, ha éppen olyan a menet és nagyon fel van izgulva a pasi.


Amúgy nehéz megtanulni, főleg ha alapból csak pár percig vagy képes kitartani. Persze akinek könnyen megy a 10 perc, annak a 20 perc is menni fog, de aki 2 perc után már érzi, annak 5 perc vért izzadva megy.


Én ilyenkor az egyetlen megoldást annak látom, hogy ha előjátékkal felhúzod a lányt az orgazmusig, szóval már tényleg robbanjon és utána akkor keményen meg.... Az a baj a romantikus lassú tempóval, hogy az előjáték alatti felhúzást vissza húzza.

A lassú, szerelmes behatolás szerintem csak akkor működik jól, ha egy idő után be tudtok vadulni, szépen az érzelmesből átmentek az állatiba és ahhoz a legtöbbször 5 perc nem elég

2019. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez minden férfinél máshogy van szerintem. Én a romantikus, szenvedélyes szexet szeretem. Először nyalással, ujjazással az orgazmusig juttatom a lányt, és csak utána rakom be. Van, hogy ez előtt ő kezdeményez szopással, de azt időben abbahagyjuk.

Az aktust meg-meg szakítjuk amikor már érzem, hogy mindjárt kész vagyok, aztán mehet is tovább. Így kb. egy órán át is kitartunk, de előjáték, megszakítások, nélkül kb. olyan 20 perc az egész.

2019. aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sokáig. Néha túl sokáig.
2019. aug. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!