Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy egy idegen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy egy idegen lányra így felizgultam?

Figyelt kérdés

Nagyon tömött villamoson utaztam ma és előttem állt egy tipikus nagyon vonzó csinos lány, olyan tíz per kilences.

A lánynak baromi szép nyaka és háta volt, ahol kint volt a nyaka és a válla. Nagyon közel álltam hozzá mert tömeg volt a villamoson, így majdnem hátához nyakához értem és nagyon finom illata volt és nagyon szép volt az teste, emiatt egyszerűen nagyon felizgultam rá, jó lett volna megcsókolni a nyakát, hátát . Ez már nagyon nagyon perverzség hogy idegen lányra így felizgultam, nem normális dolog?

Amúgy még csinos nővel soha nem voltam általában nagyon átlagos inkább átlag alatti nők voltak az életemben


2019. aug. 27. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Rengetegszer zsebhokiztam villamoson.
2019. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Normális, egészségesen működik a libidód. Azért utcán, tömegközlekedési eszközök csak módjával - úriember nem stíröl túl feltűnően, s semmiképp sem ér a nőhöz (szemkontaktus - mosoly - társalgás és utána bármi más a helyes sorrend).
2019. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
teljesen természetes reakció,fiatalként elég egy enyhe szellő is,vagy csak annyi hogy nőnemű legyen
2019. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk sajnos magasabb volt a lány, de én úgyis nagyon alacsony vagyok, 162 cm
2019. aug. 27. 22:32
 5/7 anonim válasza:
36%
Ne foglalkozz a magassagoddal...nehogy emiatt erezd magad kevesebbnek,hidd el,a lanyok leszarjak.
2019. aug. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden férfi megnézi a csinos lányokat, néha nekem is uralkodnom kell magamon, hogy ne álljon föl nagyon.


Lehet, hogy nem vagy túl magas, de vannak nagyon pici, szexi lányok is.

2019. aug. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nálam is elő szokott fordulni, de csak nagy ritkán, ha igazán szép a lány
2019. aug. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!