Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mi a legdurvább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi a legdurvább vágyatok, amit kipróbálnátok egy nővel szex közben? N20+

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondolok hogy pl szállodában ablakban szexelni miközben mások nézik, vagy az egész öklötöket betenni.. Bármi

2019. aug. 26. 20:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nyilvános szex bármikor jöhet, de ezt már nem egyszer csináltuk is a párommal, általában strandon, a medencében, öltözőben, strandsátorban.


A pisi szexet próbálnám ki szívesen.

2019. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#5 ez nagyon szomorú :(


Amúgy az, hogy egy férfival úgy szexeljünk, hogy végig ő irányít. Nem erőszak, nem öklözès, nem mélytorok. Csak egy határozott férfit szeretnék, aki 5 percnél tovább bírja.

23/N

2019. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12


Hát ami engem illet én már első aktusom során is több mint negyedóráig bírtam. Akkor is csak azért lett vége, mert az akkori partnerem elélvezett és orállal fejezte be.

Szívesen irányítanák meg sok mindent szeretnék (erőszakos dolgokat kivéve).

Csak sajnos velem nem szeretne egy nő se semmit, hiába próbálkozok...


22/F

2019. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szopatás után a lány futócipős lábára, bokájára élvezni...ahh
2019. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!