Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam a bátyámnak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a bátyámnak hogy lefeküdtem a főnökével?

Figyelt kérdés
Igazából nem a teljesen a főnöke, csak ilyen "kisfőnök" abban a részlegben ahol a bátyám dolgozik. Mielőtt összejöttem vele, azelőtt a bátyám munkáját max 1x "tüntették ki" (pl. egy fontosabb meetingre ő mehetett el mint a cég képviselője) pedig a bátyám tényleg szorgalmasan dolgozik, és azt mondják elég jó a szakmájában. Viszont mióta összejöttem a pasival, a bátyám kb 3x kapott ilyen nagyobb megbízást, emiatt pedig a ranglétrán is feljebb lépett. Van bennem egy olyan gyanú, hogy csak miattam sikerült ez így a bátyámnak. Attól hogy a pasi kisfőnök, nem lenne annyira nagy beleszólása a dolgokba, de az apja a nagyfőnök, szóval tudott szólni a bátyám ügyében. Mikor rákérdeztem a pasinál, azt mondta hogy nem miattam lett "előnyös helyzetben" a bátyám, de én nem hiszek teljesen neki. Emiatt bűntudatom van, mert hiába nem a legjobb a kapcsolatunk a bátyámmal, tudom mennyire sokat melózott hogy felfigyeljenek rá. Szó sincs róla hogy irigykednék,mert ha önerőből érte el, akkor nagyon büszke vagyok rá, de ha tényleg a pasi miatt sikerült volna, az nagyon rosszul esne neki. A férfival való kapcsolatomról csak kb 3 ember tudott, mert én 17 voltam mikor összejöttem vele, ő pedig 26,szóval próbáltuk titokban tartani. Ez a dolog tartott másfél évig, és kb egy fél éve ért véget. Nem azért jöttem össze vele hogy a bátyámat "előrébb vigyem" hanem csak szimplán szexinek találtam, bejött külsőleg és belsőleg. Nem tudom mit tegyek, annyira kikívánkozik belőlem a dolog, főleg a bátyámnak. Nem azért hogy megsértsem, hanem mert nagyon rossz érzés hogy így átvágtam a bátyámat. Mit tegyek szerintetek? Hallgassak, vagy mondjam el ezt így neki? (vagyis hogy nem vagyok teljesen biztos a dologban csak gyanú)
2019. aug. 25. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kirúgják a bátyád ezután, akkor szerintem egyértelmű, hogy amiatt, ha marad a helyén, akkor túl sokat képzelsz magadról és a puncid "hatalmáról"...
2019. aug. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem büszkélkedni akarsz? A bátyádat jól meg tudnád ezzel bántani, az biztos! Mivel is vágtad át? Azt hiszi, hogy a saját érdeme az előlépés, pedig a tiéd?!

Hallgass... Van egy szép emléked, legyen neked elég.

2019. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egy fél éve véget ért a dolog, és nem rúgták ki a bátyámat, szóval remélem hogy tényleg nem volt benne a pasi keze.

Nem akarok büszkélkedni vele, mert nem vagyok rá büszke. Nem bántam meg hogy a pasival voltam, de nem is vagyok rá büszke ha emiatt került előrébb a bátyám. Én örülnék neki a legjobban ha nem így lenne.

2019. aug. 25. 16:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megnyugodhatsz semmi közöd nem volt hozzá, hogy előléptették.
2019. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet a bátyád munkahelyi megbízatásaival azóta mióta külön vagytok?
2019. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azóta ugyanabban a pozícióban van mint mikor együtt voltam a pasival és előléptették. Ezzel nagyobb dolgok járnak mint az előző pozícióban, de nem tudom hogy jelenleg halad-e felfelé.
2019. aug. 25. 16:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre ártani nem ártottál vele :) El se merem képzelni mi lett volna ha a nagyfőnökkel kavarsz...Persze nem akarok tippeket adni :D
2019. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ami elmult elmult.

Amugy a ha a pasi akkor nem emlitette hogy miattad kapta a batyjad a pozitiv dolgokat, akkor valoban semmi koze hozza nem volt.

Ez akkor lehetett volna ha pl. Nem akartad volna hogy a szadba elvezzen, de cserebe megigeri neked ezt. Volt ilyen vagy hasonlo?

2019. aug. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8

Nem, nem volt ilyen. Ha megkért valamire szexuális téren, és nekem is tetszett, akkor benne voltam. Nem is hiszem hogy mondott valaha olyasmit amiben nem voltam benne. Szóval nem volt ilyen fajta zsarolás.

2019. aug. 25. 18:14
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd el neki, mert sztem szólna a pasinak a bátyád, és lehet h kirúgnáka végén.

Amúgy sincs sok köze a bátyádnak h te kivel szexeltél.

L

2019. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!