Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki mennyi idő után költözött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyi idő után költözött össze a párjával? Jobb lett utána a kapcsolatotok? Vagy nehéz volt megszokni, és alkalmazkodni a másikhoz?

Figyelt kérdés

2019. aug. 23. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

3 év után. Jobb lett, gyorsan megszoktuk egymást.

L

2019. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En egy parommal eltem egyutt. Mivel szamomra nem egy hatalmas merfoldko az osszekoltozes amit ezerszer atgondolok es egy uj lepcso a kapcsolatban stb ezert parhonap utankb mar a pasinal is eltem. A kapcsolatunk igazabol rosszabblett mivel eneleg fuggetlen tipus vagyok es az exem meg nagyon nem nezte jo szemmel hogy el szeretnek jarni ide oda omeg maradhat otthon.. allandoan feszkot csinalt ebbol meg feltekenykedett (fiatalok voltunk az is igaz) ey enezt nagyon rosszul toleralom igy haza is koltoztem tole. Utana nem sokkal szet is mentunk. De ebbol nemkell sok tanulsagot levonni, maga a kapcsolat se volt jo igy nyilvan az egyutteles selehetett idealis. Foleg hogy elvarta volna hogy fozzekmossak takaritsak ra azonnal hogy odamentem. Holott kb ugyanannyi szabadidom volt mint neki es hirtelen az en nyakamba akart varrni mindent amit azelott o maga csinalt. Abszurd szerintem. Osszessegeben en pl nehezebben alkalmazkodom a masik rigolyaihoz szokasaihoz. Szeretem ha minden ugy van ahogy en pakoltam ahogy en rendszerezem minden ott van ahol letettem:D
2019. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A megszokás nagyrészt attól is függ mennyire erős a két fél között a kapcsolat, úgymond mennyire szeretik egymást. Ha igen és harmonikus akkor gyorsan megy az összerázódás akkor is ha mindenkinek vannak kisebb-nagyobb rigolyái.
2019. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

4 nap után.


10 éve boldog házasság. Nekünk könnyen ment az összeszokás, alkalmazkodás.

2019. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!