Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek meddig tartható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig tartható fenn egy szexkapcsolat?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy egy idő után elkezdenek kötődni a partnerhez. Mennyi az az idő ameddig működhet? Hónapok, egy év vagy akár évekig is úgy hogy ne alakuljon ki vonzalom? Szerintetek mennyi az optimális idő vagy nálatok mennyi ideig tartott? Vagy hány alkalommal volt szex mielőtt vége lett?

2019. aug. 23. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én addig csinálnám amíg nem jutnának olyan dolgok eszembe, hogy pl együtt elmenni valahova. Utána én már kötődnék szerintem.

De nem tudom, mert még nem volt benne részem :D

2019. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Nekem a leghosszabb szexkapcsolatom azt hiszem masfel ev volt. Ket pasival is. Elsovel csak szimplan valamin osszevesztunk es elment a kedvem tole. Masodikkal meg megkedveltuk egymast es kicsit bonyolultta valt a dolog, elkezdett feltekenykedni de kozben nem akarta megprobalni komolyabban (wtf) szoval ott emiatt lett vege. De ez abszolut egyenfuggo van aki par szex utan is belegondol tobbet vagy van aki evekig fenn tud tartani egy ilyet. En tipikusan olyan vagyok aki el tudja kuloniteni az erzeseit, ha valaki csak szexre kell akkor persze lehetunk joban sokat beszelhetunk akar kozos program is johet, kvazi baratsag kategoria kialakulhat de nem fogok beleszeretni az illetobe. Sok lany ennel erzekenyebb tipus (kb egyik lany ismerosomnek se erossege ez)

23L

2019. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Változó időtartamú kapcsolataim voltak, a legutóbbi 3 éve tart. Egyikünk sem akar többet, és ez így van jól.
2019. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is 3 éve tart.
2019. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Addig amíg mindkét fél élvezettel jár össze. Ez emberfüggő. Van aki pár alkalom után megunja a másikat, és van aki évekig jár össze.

Egy idő után nyilván társul hozzá a kötődés a nő részéről legtöbbször.

L

2019. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Évekig. F41
2019. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!