Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, aki volt már körülmeté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, aki volt már körülmetélt sráccal! Nektek milyen élmény volt?

Figyelt kérdés

Hagyományossal összehasonlítva milyen?

Kort is írjatok ha szabad kérni!



2019. aug. 23. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

2 körülmetélt sráccal voltam elsőre kicsit meglepett hogyan is csináljam neki kézzel de megmutatták így utána már ment simán :) a szex nagyon jó volt és elég sokáig is tartott

összehasonlítási alapom nincs, mivel eddig 2 körülmetélt sráccal voltam


25

2019. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lazy Lover ***** válasza:
50%
én metélt vagyok a sex jól megy de a kiverés csaj csinálta fájt azt óvatosan kell csinálnia vagy testápolót rá kenni 36f
2019. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Nem volt, és nem is akarok olyan fiúval.
2019. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Az aktus része pont olyan mint nem metélttel - nincs különbség. Az orális szex része lehet kicsit más, de az meg tanulható.
2019. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Nekem baratnőm aztmondta jobban erez miota metelt vagyok.
2019. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!