Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A tapizás megcsalásnak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tapizás megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a szóban forgó férfi is és nő is kapcsolatban vannak. Barátilag találkoznak, tetszenek egymásnak, de nem akarnak félrelépni, ezért egy kis ruhán keresztüli tapizás lesz a dologból.

Ez megcsalás?


2019. aug. 23. 18:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Lapát

2019. aug. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A többségnél igen. A megcsalás fejben dől el - másra vágyott az illető és "tett is valamit" mással. A ruhán keresztüli alapos - nemi vágyak által vezérelt - tapizás félrelépés, maxium a félrelépő fél nyugtatgathatja a lelkiismeretét "nem is léptem félre mert nem volt sex".
2019. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen érzelmet társítanak hozzá. Ha a "tapizás" után mindketten mennek haza és élnek tovább érzelmileg is kötődve a párkapcsolatukhoz és ez egyszeri történet volt, vagy ritkán előforduló, akkor az még nem számít annak szerintem. Viszont egy jel, hogy mindkettejüknek vannak kielégítetlen vágyaik.


Egyébként azt személy szerint nem tudom elképzelni, hogy életem végéig egy személlyel legyen csak szexuális kapcsolatom, igazából szerintem nem igazán létezik olyan férfi, aki még nem "csalta" meg úgymond a párját, hogy ezt a csúnya szót használjam.

2019. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: mondjuk azért azt hozzáteszem, amikor valaki másra vágyik, az lenne a tisztességes, ha ezt az aktuális partnerével közölné.
2019. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!