Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Látott már meg valaki szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látott már meg valaki szex közben a paroddal?

Figyelt kérdés
Főleg szülőkre gondolok. Hogy kezeltétek, szòba került utana?
2019. aug. 22. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:

A volt páromnak az anyukaja benyitott. Nem beszeltunk rola utana.

L

2019. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Mikor a pasimmal a kocsijában szexeltünk, akkor megláttak az ottani járörözök pont mikor már...

Elég ciki volt, de tovább mentek, mintha nem láttak volna minket :)

2019. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szülők nem csak a tesóm

Ép oráloztunk:)

19l

2019. aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. A barátom öccse nyitott ránk. Szerencsére még foglalma sem volt a dologról, sötét is volt, sok mindent nem látott. Azóta pedig elfelejtődött teljesen.
2019. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

igen láttak meg


annyi került szóba hogy anya felvetette a fogamzásgátlót

2019. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt párom anyukája benyitott amikor éppen lovagoltam exemen😂De szerencsére takaró volt rajtam.
2019. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze anyum ès masztizott ránk
2019. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy erdős/parkos résznél támaszkodott a lány egy fának, én pedig hátulról küldtem neki. Közvilágítás épp nem volt, de holdfénynél lehetett látni. Egyszer csak azt vesszük észre, hogy a mellettünk kb 5 méterre lévő sétányon megy valaki. Ahogy meglátott minket, visszafordult :D Mi beljebb mentünk a susnyásba és röhögve folytattuk tovább.


Volt egy másik eset, de ott nem láttak meg:

Barátnőmmel és a szüleivel 1 hetes nyaraláson voltunk. 2 külön szoba. Minden este dugtunk... próbáltunk a lehető leghalkabbak lenni. Mi végig azt hittük, hogy semmit nem hallanak. Mivel mi se hallottuk őket, semmi lépés hangot vagy hasonlót. A nyaralás után pár nappal az anyja közölte a lányával, hogy legközelebb ilyen elő ne forduljon, mert minden este minket kellett hallgatniuk. Később nekem is felhozta a nő, de csak viccelődve. Nem igazán éreztem kínosnak, mert teljesen úgy adta elő mintha semmiség lett volna.

Furcsáltam a dolgot, hogy az első alkalom után miért nem szólt hogy viselkedjünk már. Helyette 1 hétig hallgatták.. Vagyis csak hallgatta, ezt nem tudni. Ugyanis a férje nem is említette és ő amúgy is nagyothalló.

99%, hogy a az anyja benne lett volna velem egy sexben.

Amikor kettesben maradtunk azzal az indokkal, hogy leégtem (pedig nem), elkezdte bekenni a hátamat napozás utáni krémmel. Ez még oké is lett volna, de utána a mellkasomat is kenegette. Teljesen összetaperolt a felsőtestem, én finoman ellenkeztem aztán abbahagyta. Nem volt józan, mert iszogattunk. Teljesen úgy viselkedett mintha valami előjáték lett volna o.O Full zavarban voltam :D El is mondtam a barátnőmnek, hogy ez azért fura volt. Azt mondta ezen már meg se lepődik. Mert egy ribi volt anno az anyja, és még most is elkalandozgatna. Nővérének a barátjára rányomult még pár éve. Akkor lett is belőle családi balhé állítólag. A férjét meg már többször is megcsalta.

Én egyébként simán meghúztam volna, ha nem jártam volna a lányával. Jó milf volt.

2019. aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
de még hányszor! :D nyár,vízpart,a csajom meg én...egy csomószor a parton ,vízben hullámok adta ritmusban. -van benne valami plusz izgalom- teszek rá hogy ki láthat meg.persze Ő szemérmesen próbálja maga köré tekerni a fürdőlepedőt,de látom rajta hogy ettől neki is izgalmasabb :D
2019. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!