Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Tényleg létezik ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg létezik ez a jelenség ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Hogy nem mertek odamenni ismerkedni olyan lányhoz aki feltűnően csinos/ különleges? Tényleg van aki úgy gondolja hogy ‘jaj ugyse lenne esélyem inkább nem hívom el randira’??

Aki ilyen típus ezt mi a fenéért csinálja?:D


2019. aug. 21. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen tenyleg van ilyen
2019. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne léteznének ilyenek, legtöbbjük önbizalomhiány miatt bátortalanok.
2019. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Igen létezik. Van aki nem mer odamenni egy csinos nőhöz, van aki egyikhez sem, s van aki bármelyikhez.

Akár így, akár úgy, aki előre feladja a harcot, az ne várjon győzelmi fanfárt. Thermophülánál sem azért tartottak ki a spártaiak mert elszaladtak volna, hanem mert volt "tökük".

2019. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vivien? :)
2019. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát most, első sorba én egy visszahúzódó srác vagyok, egy barátnőm volt, az elmúlt 6-8 évbe kb az egyetlen korombeli akivel valaha beszéltem.. Na már most második pedig nem vagyok se trendi, se önbizalommal teli, se macsó se pénzes, és nem jönnek be a "szép" lányok akik vágott pólóba "shoppingolnak" a plázába, anyway, az ilyen lányok egy macsó srácot keresnek, aki ugye oda mer menni, aki megad nekik mindent stb.. Én inkább amugy is egy visszahúzódó rám hasonlító lányra mennék, akinek nem ilyen hülye külsőre igényes elvárásai vannak, hanem természetesen néz ki nem a smink takarja, nincs kint a fél hasa meg ilyenek... Nekem szeretet kell, nem egy olyan lány akit minden srác végigmér mellettem.

Röviden

-Ugye az első ok miatt meg eleve én nem kellenék egy olyan lánynak aki külsőre igényes magának, helyes se vagyok szerintem, plusz nem külsőre megyek, engem se szeressenek a miatt

-Nem jönnek be a magamutogató, önbizalommal teli kis hercegnők, nekem egy lány kell aki igazából szeret, a legjobban, nem pedig azzal van elfoglalva hogy mindenkinél jobban nézzen ki és több srác bámulja meg.

18f

(Max privátra írok mert nem követek be minden kérdést, igy is tul sok..)

2019. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én senkihez nem megyek oda. Nem akarom zaklatni.
2019. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem gondoltam, meg most sem túlzottan, hogy ilyen létezik. Anyukám tömte ezzel a fejem folyton, hogy jaj, higgyem el,nem mer kezdeményezni nálam az a fiú... Szép lányokhoz nehezebben mennek oda...na most nyilván, mindenkinek a saját gyereke a legszebb, legokosabb. Ezert az anyukák sokszor tulzóak és elfogultak.

Nekem az a velemenyem, hogy ha egy fiú tényleg akar valamit attól a lánytol, akkor minden követ meg fog mozgatni, hogy valami történjen az ő javára. Az a fiú, aki nem lép, az egyszerűen érdektelen afele a lány felé.

2019. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van ilyen
2019. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a feltűnően csinos lányok esetében van. Sokan zavarban vannak, ha valaki tetszik nekik és nem mernek odamenni sem. Akinek nem jelent semmit a másik, nem akar tőle semmit, az könnyebben odamegy, bármilyen csinos.
2019. aug. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert tudom, hogy nem lennék neki(k) elég.

Ahogy nekem sem tetszik a korombeli lányok nagy része.


19F

2019. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!