Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itt a szexkategórián belül,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a szexkategórián belül, miért van az, hogy a nők elvárják, hogy tökéletes pasijuk legyen?

Figyelt kérdés
Olyan nincs,h valaki tökéletes!!

#szex #partner #elvárásmegfelelés
2019. aug. 20. 09:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%

Sosem értettem én sem az olyan nőket, akik pl egy társkeresőn előre leírják listaszerűen, hogy mi mindent várnak el a leendő pasijuktól.


Ha ilyenekkel van egyezésem, mindig bekérdezek, hogy "olvastam az elváráslistádat, se előbb térjünk rá arra, hogy Te mit tudsz nyújtani, mik azok a dolgok, amik miatt egy pasinak irányodba kellene vonzódnia, te mit tudsz adni egy kapcsolatba?" - no erre nem igazán tudnak mit válaszolni :D

2019. szept. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Most írtam egy másik kérdés kapcsán, kedves utolsó.

"A női lélekhez képest a miénk csak fércmunka. Mintha csak összedobálta volna Evolúció bácsi, miközben a nőét aprólékos gonddal finom, precíz folyamat során illesztette össze. Enyhe túlzással egy férfi, ha tele a poci, és üres zacsi, már remekül érzi magát egy kapcsolatban. A nő lelke ennél sokkal bonyolultabb, és férfi legyen a talpán, aki képes kitanulni minden csínját-bínját. Szerintem az első házasságok arra szoktak rámenni, hogy a férfi nem képes nőül gondolkodni. Nagyon erős a férfiego, nem hajlandó "lealacsonyodni" a nő szintjére, miközben nem lealacsonyodnia kellene, hanem felnőnie."

Ne csodálkozz tehát, ha a nőnek számszerűen több az elvárása. Igazságtalannak tartod? Zárj össze egy kutyát meg egy macskát. Ha azt akarod, hogy béke legyen, MINDIG a kutyát kell megtanítani, mert a macskát képtelenség. Na, kb ez a helyzet férfi és nő között is. Ez van, ezen nem tudsz változtatni.

2019. szept. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!