Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Fordult már veletek elő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Fordult már veletek elő olyan, hogy egy meleg srác bepróbálkozott?

Figyelt kérdés
Például közlekedési eszközön hosszasan nézett Téged?Mit tettél?Mi volt a raekciód?
2019. aug. 18. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. És nem értem hogy miért, én pl egy lezbi csajnak sem szeretném megmagyarázni hogy "na próbálj ki csak engem én olyan gyengéd vagyokstb.."
2019. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Aha volt már rá példa. Elküldtem az anyjába
2019. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 lehet úgy volt vele hogy hátha te is bi/meleg vagy és egy próbát megért neki. Nem kell rögtön úgy venni egy közeledést hogy le akarja tolni magát a torkodon, nincs senkire se tetoválva hogy mi a szexualitása. :)

Én leszbikus lánnyal jártam így és megmondtam neki hogy bocsi de nem, és nem csináltam belőle ügyet.

18/L

2019. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
aha. bar eleg bunko modon tette es a korosztalyt is eltevesztette. en altalanos iskolas voltam, o meg valahol fel labbal mar a koporsoban (vagy 60 lehetett).
2019. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Igen, és nagyon erőszakosak, hiába mondod kulturáltan többször is, hogy hanyagoljon, akkor is erőlteti, utána meg csodálkozik, ha el van kenve a szája. :/
2019. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Kedves 18 L! Azt nem lehet máshogy érteni ha a mosdóban megkér hogy hadd nézze meg ahogy pisilek.. Illetve máskor meg egy sráccal akivel mindig kutyasétáltatás közben futottam össze nem akartam vele beszélni mert nem volt időm kedvem, mondtam hogy bocsi mennék, ráadásul vizsgaidőszak volt és rögtön megkaptam hogy "persze mert én meleg vagyok azért te is olyan vagy mint a többi.." Én nem is tudtam róla.. Hogy van hogy nem bírnak magukkal?
2019. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Igen, sajnos. Buliban voltam, beszélgettünk mint haverok. Aztán benyögött valami olyat, hogy nem megyünk-e el valami sötétebb helyre. Odaadtam neki a sört, aztán otthagytam.


Volt több másik alkalom amikor próbálkoztak de szimplán ott hagyom őket.

2019. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Többször, de nem nyomult, semmi ilyen csak láttam rajta. Bóknak veszem.

Felesleges ezeket túlgondolni, egy pasi ennél nagyobb bókot tényleg nem kaphat mivel a melegek túlontúl válogatósak.

Több ismerősöm is van közülük, tudom kezelni a dolgokat. Megértik, hogy nekem nem ez a világom, hanem a "normál" világ.

Ennyi.

2019. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Volt, egyszer lefagyás, de nem történt semmi. Másszor megmondtam neki, hogy NEM, mert nem érdekel az ilyen dolog.
2019. aug. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

többször is, sajna nagyon gusztustalan tud lenni, amikor a pasi annyira ki van éhezve, hogy hiába küldöd el a jó életbe, még akkor is jön és a szemével már dug, sőt, fogdosni is akar.


nagy Respect a lányoknak, hogy kibírják a kanos pasik közeledtét!

2019. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!