Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mi jutna eszetekbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi jutna eszetekbe ilyenkor?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy a párotoknak nem a megszokott szex a szeretkezés. Hanem hátúlról. Persze úgy hogy közben ti nem fekszetek le egymással. Egész nap arra készűltem hogy a páromat kielégítsem. Amikor ez sikerűlt, ö elment lezuhanyozni. Bementem hozzá és azon kaptam hogy maszturbál.. Nekem az jött át hogy nem voltam elég jó..ő azt mondta hogy azért csinálta mert újra beindult rám, meg arra amit csináltunk. Most mit higgyek? Akkor miért nem szólt? Könnyű arra fogni hogy nem akart már nyaggatni..

Az bosszant fel hogy egész napot arra szántam mégis az lett a vége hogy a hátam mögött kiverte..



2019. aug. 18. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Kevés vagy... Nincs mese
2019. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Az első mondataidat csak én nem értem?

Tök értelmetlen!

2019. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem értem az első pár mondatodat. Mivan?

Am mit vagy kiakadva? had madztizzon

2019. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!