Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak a nagymellű lányokka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak a nagymellű lányokkal kedvesebbek és előnyben részesítik őket?

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 09:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
28%
Határozott nem !!!!
2019. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%

Kedves vagyok mindenkivel, de ha párkapcsolatról van szó, akkor a nagymellű lányokat részesítem előnyben.

35F

2019. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az az igazság hogy a pasik 90% nagymellű meg egy kismellü közt kell döntenie,az elsőt választja.

Csak azért a természet csinált egy kis fricskát. Gyakran terhesség alatt megnőnek a kis cicik is.(nekem igy lett80B ből85 D ...) Igaz,ehhez némi türelem meg hosszútávú kapcsolatban gondolkodás kell,nem ciciméret méregetés..

2019. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%

Aki bejön (külső miatt, belső miatt, bármi miatt), azzal kedvesebb az ember. Ez még azoknál is így van, akik igyekeznek mindenkivel kedvesek lenni.

Elég sok férfinak bejön a nagy mell. Másrészt, hétköznapi helyzetekben a kis mellek sokkal kevésbé hangsúlyosak, feltűnőek (hacsak a tulajdonosuk nem szeretné úgy).

Szóval szerintem igen, átlagban valamivel kedvesebbek a nagy mellű nőkkel, de nem hatalmas a különbség.

2019. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ja, és itt több válaszadó belekevert egy csomó más szempontot.

Ahhoz, hogy kijöjjön a különbség, a mellméreten kívül minden egyéb téren hasonló nők tapasztalatait kell összevetni, tehát értelmest az értelmessel, ducit a ducival, stb, stb

2019. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak ha engedik a kannák közé lőni.
2019. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonymousreview60 ***** válasza:

A nagymellű nőknek (vagy az érezhetóen erős kisugárzású, de akár kismellű mőknek) hamarabb vagyok kedves mint a többivel. Ez ösztönös. És igen, közben mindig ARRA gondolok, akármennyire is úriemberi a böröndleemelő mozdulat.

39FHET

2019. aug. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!