Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen extrákat lehet vinni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen extrákat lehet vinni egy puncinyalásba? Hogyan tudom fokozni az élvezetét, és milyen pózokban lehet igazán jól csinálni?

Figyelt kérdés
Extra alatt olyasmit értek mint például a forró teás módszer, egy korty tea egy nyalás, a forró nyelvtől oda meg vissza vannak a csajok, ilyesmikre gondolok. Érdekel bárki perverz ötlete, ő személy szerint mit élvezne vagy mit csinálna a barátnőjének

2019. aug. 14. 23:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor már inkább jégkocka, mint forró tea.
2019. aug. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

1-es

Jégkocka? Én is úgy tudom, hogy pont az elviselhető forró a kedvencük. Nekünk férfiaknak is jobb érzés beleülni egy forró kádba.

2019. aug. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5%

Semmit. Aki béna, nincs hozzá értéke, az olyan is marad.

Ezt pasiként mondom, és bizony én jól csinálom. Aki nem hiszi, járjon utána. Akkor is, ha szűz

2019. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
extra nem kell csak jól kell nyalni. és sokáig húzni, ameddig csak bírja a csaj. ha mindig megállsz mielőtt elélvezne, egy idő után már őrülten akarni fogja és két kézzel nyomja a fejedet a puncijába. utána hatalmas orgazmusa lesz.
2019. aug. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

2, igazából fogalmam sincs hogy a nők többsége mit szeret. Csak magamból tudok kiindulni. Én nem szeretem a meleget, a hideg viszont izgi inger.

Az a legjobb ha mindenki megkérdezi a partnerét hogy ő mit szeret és hogyan.

2019. aug. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A jégkockás dolog lehet nem hülyeség. Egy hölgy ismerősömtől kérdeztem, hogy kell jól nyalni :D És akkor mondta, hogy ő speciel a jégkockákat nagyon szereti...
2019. aug. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
Vagy van érzéked hozzá, vagy béna leszel mindig, mint a bűn. Persze sokat segítenek a nő őszinte visszajelzései is.
2019. aug. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, más hogy van vele, engem lehangolna, ha a nyalást folyton megszakítaná a partnerem a kortyolásokkal...

A jégkocka helyett ajánlom a jégbe hűtött mokkáskanalat. A többit a fantáziádra bízom.

2019. aug. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Póznak meg ajánlom a facesittinget...

Általános leírás ként meg Stanton Dowd leírását:


[link]

2019. aug. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nos, mi nem szándékosan, de rendeyen befűtöttünk az orális szexnek, ugyanis fél órával előtte jó erős lecsót ettünk és elfelejtettük :D
2019. aug. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!