Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok ember, miért imádja, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ember, miért imádja, ha egy órás az aktus?

Figyelt kérdés
Hogy nem fáradnak ki?Én 10 perc után megunnám.

#szex #Vevay #Szvet #lány vagyok és kész #Princess Of The Moon #Egy_lány 90
2019. aug. 10. 13:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

10 perc után unalmas ? Nem lehet inkább az hogy a partner az unalmas ,nem maga a szex ? 🤔

Ha 2 ember szereti egymást és szeretkezik ,nemcsak buliban részegen vadidegennel dugás akkor normális esetben szerintem 10 perc alatt csak az előjáték van meg max .

Nálam ha olyan kedvem van kb egész nap tudnám csinálni kisebb nagyobb pihenőkkel .nem is értem ....

2019. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
26%

A 10-20 perces nőknek üzenem hogy olyanok vagytok mint a volt barátnőm hátra dőltök na dugj meg és utána nézzük a tv t

A sex nálunk kölcsönös orállal kezdődik kb 25-30 perc ameddig a barátnőm minimum 1 szer el nem élvez

Majd több pózban sex ameddig mindketten el nem élvezünk közben amihez kedvünk van vibrátor és egyéb dolgok amit szeretünk

Egy sex minimum 1 óra és heti 5-6 alkalom

2019. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mi ez a sok 10 perces pancser? Az első után sose látnál többet. Ha előre tudom, hogy ilyen lúzerral van dolgom, lepattintanám. Nekem férfi kell, aki tudja mi a dolga, figyel a nő örömére is.

23/N

2019. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!