Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kipróbálnátok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kipróbálnátok az arcra erősíthető dildót?

Figyelt kérdés

Lehet h valakinek nem egyértelmű mi ez:


[link]


Tehát a férfi szájában van egy ilyen, ami szájpecekként is funkcionál. A nő meg ráül és a férfi élvezheti a látványt közelről.


Tegyük fel h valahonnan kaptok egyet ajándékba - esetleg a párotok vesz egyet. Azért egyszer kipróbálnátok nem? Ha nem, miért nem?


2019. aug. 9. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem, mert normális ember vagyok és nem beteg.
2019. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahány ház, annyi szokás... van aki a "kézi" dildóra is azt mondja pfúj, miért nem a sajátod. Viszont langyosodik a téma - aki nyitott a különböző játékokra az lehet kipróbálná. Ergo ha arra vagy kíváncsi vannak-e olyan nők akik kipróbálnák, akkor bingó. Ha arra, hogy innen találsz-e, háááááát... sok sikert :)
2019. aug. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Csicuki ***** válasza:
100%
Csak ha a párom szeretné és ha nekem is tetszik meg neki is akkor akár használhatnánk is rendszeresen. Ha meg nem tetszik akkor legalább megtudjuk hogy ez nem a mi világunk.
2019. aug. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. aug. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem kipróbálnám. Mit veszíthetnék? Max nem lenne jó élmény, de akkor többször nem csinálnám.
2019. aug. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mikeXxX ***** válasza:
0%
4# 6# Ti legálabb nem vagytok fa.inák ! 40f
2019. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!