Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol kereshetek strias boru...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kereshetek strias boru csajt? Mivel nekem is van. Ilyen part keresnek. Van vmi csoport?

Figyelt kérdés

2019. aug. 9. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

Az endokrinológian vannak bőven.


Amúgy ha te magad nem.csinálnál ebből ekkora problémát, a csajokat egyáltalán nem is érdekelné. Egyébként attól, hogy valaki szintén striás, nem biztos, hogy bejössz neki, az sem biztos, hogy elfogadó annyira, hogy kellj neki így is.

2019. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak rá speckó krémek, olajok. Ha nagyon zavar kenegesd és pár héten belül látod a javulást. Én is használok rá egy elég drága olajat, ami nem csak a striákra, hanem mondjuk a hegekre is jó 🙂 és tényleg van a legtöbb nőnek, kinél halványabb, kinél látványosabb 🙂

N

2019. aug. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mitől és mennyire látványos striád van? Nekem a konditól lett egy kicsi, de igazából csak 1-2 lány kérdezett rá, miután már ágyban voltunk. Senki sem problémázott rajta.
2019. aug. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
#9 leirt mindent. Egyaltalan nem tokeleteset keresunk es nincs baj a striakkal se, a legtobb nonek van itt vagy ott
2019. aug. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!