Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak oylan ferjes nök akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak oylan ferjes nök akik nem akarjak bevonni a ferjüket, de regota vágynak aara hogy egy szexi csajt kenyeztessenek?

Figyelt kérdés
valos nök valaszoljanak,ha vannak ilyenek...

2019. aug. 7. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ember,legalabb a neved rejtsd el,ma mar a 20.kerdesed,eskuszom meg egy kerdes,fizetek neked egy prostit egy alkalomra.
2019. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ezt most itt a heteroszexuális rovatban kérdezed? xD
2019. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Kaptam egy kedves privit amiben elegge csinyan beszelt a kerdezo.Nyugi,kuldom tovabb a moderacionak.
2019. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Na mivan tabumentes, eddig a kisfiúk érdekeltek ahogy az anyjukra verik mostmár inkább átnyergelsz a férjüket csaló látens leszbi feleségekre? Szép vagy haver, beteg az elméd szerintem. :D
2019. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%
#3 modikat nem érdekli mit írnak priviben, mert te letudod tiltani, hogy ne kapjál többet tőle üzenetet. Inkább rád lesznek mérgesek, mert ilyenekkel zavarod őket.
2019. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

#4 Most teged is szid majd privatban:D


#5, En dolgom mivel zavarom Oket,masokat is ocsarolhat privatban,jelentem,nem erdekel a provokacio,jogom van velemenyt nyilvanitani.

2019. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak.
2019. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!