Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miben más az ha óvszer nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben más az ha óvszer nélkül van aktus, a férfinak?

Figyelt kérdés

2019. aug. 5. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Sokkal intenzívebb érzés.
2019. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Miben más ha kicsomagolod a csokit mielőtt megeszed?
2019. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Na de aktus az történik, és ha jó a csaj meg odáig vagy érte akkor nem hagynád ki csak ezert
2019. aug. 5. 23:51
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Sosem értettem az itteni hisztit, eddig egyik pasinak sem volt baja a gumival, pedig voltam bőven pasival. Még csak itt hallottam olyat, hogy "nem érzek belőle semmit". Persze, ha olyan a kapcsolat, sokkal intimebb gumi nélkül, jó érzés, hogy semmi nincs kettőnk között, de ennyi. Ha szűk, abban is szűk..

Ha valaki tág, azt meg gumi nélkül sem nagyon fogják élvezni.

2019. aug. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

"pedig voltam bőven pasival." - a hozzászólásod alapján ez akkora kamu, hogy arra szó nincs! :D


Aki azt mondja, hogy gumiban szexelni ugyanolyan, mint nélküle, az vagy szűz még, vagy egy érzéketlen fadarab. Vagy hazudik, mint egy politikus...

2019. aug. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Max nem mondták el, hogy bajuk van vele:D nem olyan nagy kunszt belegondolni, gumiban gyakorlatilag semmi súrlódást nem érzel, max hogy dugdosod a farkad valamibe. Én el sem tudok menni úgy.
2019. aug. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan sajnálom az előző két hozzászólót... :/
2019. aug. 6. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Én meg a pasijaidat.
2019. aug. 6. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mickbro ***** válasza:
57%

ha lehetőség adódik egy jó nővel ágyba bújni , aki csak gumival hajlandó...nyilván nem hagyom ki.

Vagy... prostinál ép eszű önként magára rántja a gumit.

De az is nyilvánvaló, h gumiban nem érzékelsz annyit, gumi nélkül sokkal intenzívebb az élmény.

Húzz gumikesztyűt a kezedre és simogass meg egy tárgyat, egy állatot ,nem fogod ugyanazt érezni.

2019. aug. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
47%
Nekem felhuzàs utàn van úgy jó 10 perc vègezni, mert elkezd szorítani ès lelankad. Amugy teljesen más èrzetre is.
2019. aug. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!