Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy tanárnő és tanár akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy tanárnő és tanár akik mindkettem házasok, sokat vannak együtt, beszélgetnek szünetben, nevetnek, és szemeztek akkor valószínüleg viszonyuk van?

Figyelt kérdés
Ne írjátok hogy nincs semmi közöm hozzá, mert van, de azt most nem firtatnám. :)
2019. aug. 5. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Kit érdekel? :D
2019. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Van. Munkaviszonyuk. :)
2019. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Nem biztos, h viszonyuk van.

Közöd van hozzá? gondolom jóban vagy az egyik tanárral.

L

2019. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen. Lehet egyszerűen jó munkatársi kapcsolat. Kollégák, és rohadt unalmas lenne egy tanárnak is egyedül egész nap a suliban.

Nekem is van olyan munkatársam akivel sokat vagyok együtt, nevetni is szoktunk. Még sincs semmi köztünk.

2019. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!